Platba

Slovensko:

DOBIERKA
Jednoduchý a prehľadný spôsob úhrady za doručený tovar. Celkovú sumu za zásielku uhradíte v hotovosti pri preberaní balíka priamo kuriérovi alebo poštovému doručovateľovi. Tento spôsob je najobľúbenejší a najpoužívanješí. Dobierkový poplatok 0,95€.

HOTOVOSŤ
Táto forma úhrady za tovar je možná, len pri osobnom odbere v predajni v Prešove, predajni v Žiline alebo v predajni v Michalovciach, po predchádzajúcom dohovore s pracovníkom .

NA SPLÁTKY - QUATRO
Novinka v našom eshope! Tovar platíte na splátky, splátkovej spoločnosti Quatro, po vzájomnom predchádzajúcom schválení medzi Vami a spoločnosťou Quatro.

PREVODNÝ PRÍKAZ
Tento spôsob úhrady je veľmi zriedkavý, využívajú ho najmä firmy a organizácie, ak platba na dobierku je nežiadúca. Číslo bankového účtu a celková suma je vždy uvedená na predloženej Faktúre.  Faktúra so všetkými potrebnými údajmi, vám dôjde na email, ktrorý je zadaný v objednávke. Prosím venujte pozornosť, spávnemu vyplneniu email adresy a telefóneho číslo pre spätný kontakt.

Česká republika:

PREVODNÝ PRÍKAZ
Tento spôsob úhrady je preferovaný a najlacnejší spôsob pre zákazníkov pre Českú republiku. Číslo bankového účtu a celková suma je vždy uvedená na predloženej predfaktúre resp. faktúre, ktorá vám bude preposlaná mailom, alebo faxom. Bankový účet je vedený v Českej sporiteľni. Nikdy neplaťte predom, vždy až po obdržaní predfaktúry alebo faktúry !!

DOBIERKA
Dobierka je menej preferovaný spôsob doručenia objednaného tovaru na vašu adresu v Českej republike, hlavne z dôvodu, že je to drahšie o cca. 50 Kčs (2€) oproti bankovému prevodu. V prípade, že si prajete predsa využiť dobierkovú formu, prosím upozornite nás na to predom v objednávke vpísaním tejto požiadavky do poznámky.

Quatro