Melita-K Russia

Nože spoločnosti Melita-K sú vyrábané v závode v Kazani v Rusku. Vyrábané sú technológiou studeného a ultrazvukového kutia, čo im dáva mimoriadnu odolnosť. K výrobe nožov je používaná nízko uhlíková, nehrdzavejúca oceľ GOST 50CH14MF kalená na 56-58 HrC. Povrchová úprava nožov je bezodleskové povlakovanie. Nože vychádzajú od pôvodných tvarov používaných v ll. svetovej vojne (Smeršč) až po požiadavky špecializovaných útvarov (Šajtan).
Spoločnosť Melita zásobuje ruské vojsko svojimi nožmi. Odkedy začala nová studená vojna, firma sa nezastaví v zásobovaní svojho vojska. Bežný spotrebiteľ je takmer odpísaný. My sme čakali na poslednú várku viac ako 2 roky. Z tohto dôvodu je dodacia doba v prípade vypredania úplne neznáma. Zároveň ceny šli po embargu na rusko a zároveň z dôvodu vyčerpanej kapacity výroby výrazne smerom nahor. Naše ceny sú momentálne absolútne reálne, nie predražené. Tovar máme reálne skladom.
Ďalší fenomén je čína. Kopíruje všetko čo je dobré a využíva tak dieru na trhu. Aj spoločnosť Melita sa poslednú dobu borí s lacnými kópiami z číny. Nami ponúkané nože sú 100% ruského pôvodu. Záruka kvality!!
 

Počet:
Zoradenie:
Značka:
Melita-K Gjurza nôž s pevnou čepeľou doprava zadarmo

Melita-K Gjurza nôž s pevnou čepeľou

Ruský bojovník s kazanskou krvou a koženým púzdrom

155,95 €
Skladom
Melita-K Kobra nôž s pevnou čepeľou doprava zadarmo

Melita-K Kobra nôž s pevnou čepeľou

Mimoriadne húževnatý nôž s koženým púzdrom

148,95 €
Skladom
Melita-K NR-09 nôž s pevnou čepeľou doprava zadarmo

Melita-K NR-09 nôž s pevnou čepeľou

Civilná verzia vojenského noža

89,95 €
Skladom
Quatro