Obranná peprová pištoľ Walther PGS PRO SECUR Pepper Gun čierna

Osobná obranná pištoľ - Personal Guard System Čítať viac …

Obranná peprová pištoľ Walther PGS PRO SECUR Pepper Gun čierna

Osobná obranná pištoľ - Personal Guard System Čítať viac …

E-shop:
Skladom
Predajňa Prešov:
Skladom
Predajňa Žilina:
Skladom
Cena s DPH:
44,95 €
Cena za:
1 ks
Cena bez DPH:
37,46 €
DPH:
20,0 %
Tento tovar je predajný len osobám nad 18 rokov!
Bližšie informácie ohľadom dodania v obchodných podmienkach.
Séria/Značka:
WALTHER Germany
Kód:
UX.2.2050-1+0
Záruka:
24 mesiacov

Meno Carl Walther stojí za celosvetovou značkou zbraní absolútnej kvality a spoľahlivosti. Či už z radov polície, poľovníkov alebo športových strelcov - Walther zbrane sú veľmi populárne a obľúbené. Samozrejme o to zaujimavejšie je, ak takýto renomovaný výrobca prinesie na trh osobnú obrannú "slzný sprej" striekaciu pištoľ. Samozrejme, že takýto skvost chceme ponúknuť aj Vám.

WALTHER PDP - Personal Guard System (Osobná obranná pištoľ) je diskrétny, ale veľmi účinný a zastrašujúci obranný prostriedok s obsahom dráždivej látky.

Walther PDP a PGS je takmer to sité. PDP je trošičku starší model so starším názvom. PDP Personal Defence Pistol a po novom PGS Presonal Guard Sustem.

Je to jeden z najmodernejších a najúčinnejších prenosných systémov pre použitie dráždivej látky, Veľmi jednoduché narábanie a supersilná účinná náplň s kapsaicínom, robia z tejto zbrane veľmi účinný obranný prostriedok. Walther PGS je postrekovacia pištoľ (10% Oleoresin Capsicum), ktorá je súčasťou línie osobných obranných produktov sektoru ProSecur a je koncipovaná špeciálne pre komerčný trh. Zatiaľ čo vlastnosti tohto výrobku robia životaschopnou možnosťou aj pre ľudí pôsobiacich v oblasti presadzovania práva alebo súkromných bezpečnostných zložiek, je to práve priemerný občan, na ktorého sa Walther PGS najviac zameriava.

Obsluha je nesmierne jednoduchá. Sklopenie hlavne, vloženie kartuše, zavretie pištole a účinný obranný prostriedok je pripravený na použitie. PGS nie je závislá na elektronike, alebo na nejakom zdroji energie, čo robí zariadenie extrémne spoľahlivým za všetkých poveternostných podmienok. Výmena náplne je sekundovou záležitosťou. Pištoľ disponuje samozrejme aj poistkou proti nechcenému výstreku.

Súčasťou balenia je samotná zbraň a 1ks náplne.

V porovnaní s prevažnou väčšinou konkurenčných produktov ponúka WALTHER PGS významný odstrašujúci účinok - "vzhľad a pocit" strelnej zbrane môže byť dostatočne výhražný pre agresora v tmavej uličke a môže okamžite zastaviť agresiu aj bez použitia. Je praktickejšia ako štandardné striekacie spreje, pretože potrebné pohyby na ovládanie pištole sú jednoducho prirodzenejšie než tie, ktoré sú potrebné na ovládanie štandardného spreja a je nemožné, aby užívatelia mohli v zmätku a pod stresom postriekať sami seba.

Stiahnite si aj návod na použitie + bezpečnostné pokyny vo formáte PDF TU.

Rozmery cca: 125 x 115 x 30 mm
Hmotnosť s kartušou: 132 g
Farba: Čierna
Vzdialenosť efektívneho dostreku: do 6 m
Systém spúšte: jednoduchý s istením
Objem náplne: 11 ml účinnej látky
Použiteľnosť pri teplotách: -20 až +50°C
Poštovné:
BalíkoBOX Slovenská pošta
2,45 €

Objednaný tovar sa snažíme vyexpedovať do 1 - 2 pracovných dní a balík sa doručuje 24 hodín od vyzdvihnutia zásielky u nás (počas pracovných dní).
Zásielka bude doručená do zvoleného BalíkoBOXu Slovenskej pošty. O uložení zásielky v BalíkoBOXe budete informovaní. 

Slovenská pošta (ostáva na pošte)
2,65 €

Objednaný tovar sa snažíme vyexpedovať do 1 - 2 pracovných dní a kuriér následne doručuje balík do 24 hodín od vyzdvihnutia zásielky u nás (počas pracovných dní).
Vaša zásielka bude doručená podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese na prislúchajúcu poštu. O uložení zásielky na pošte budete informovaní len SMS správou.

Expres pošta (doručenie domov)
2,95 €

Objednaný tovar sa snažíme vyexpedovať do 1 - 2 pracovných dní a kuriér následne doručuje balík do 24 hodín od vyzdvihnutia zásielky u nás (počas pracovných dní). Balik je doručený  na  adresu uvedenú v objednávke.

Kuriérska služba DPD
2,95 €

Objednaný tovar sa snažíme vyexpedovať do 1 - 2 pracovných dní a kuriér následne doručuje balík do 24 hodín od vyzdvihnutia zásielky u nás (počas pracovných dní). Balik je doručený  na  adresu uvedenú v objednávke.

Osobné prevzatie Prešov, OC MAX
0,00 €

Odber na pobočke ZOC MAX pri FastFoode Vihorlatská 1 080 01 Prešov.

Osobné prevzatie Žilina, OC MAX
0,00 €

Odber na pobočke ZOC MAX Žilina Prielohy 979/10 010 01 Žilina.

Osobné prevzatie Michalovce
0,00 €

Odber na pobočke Pasáž č.2 vedľa predajne Antonič 071 01 Michalovce.

Forma platby:
Platba kartou
0,00 €

Zaplatite kartou pri prevzatí tovaru v BalíkoBOXe

Platba na dobierku
0,95 €
Prevodný príkaz
0,00 €
Platba v hotovosti, kartou
0,00 €

Zaplatíte v hotovosti alebo pomocou karty na zvolenej predajni.

Quatro online platba na splátky
0,00 €

Objednaný tovar expedujeme do 1-2 pracovných dní.

V prípade vypredania skladových zásob dodávame do 30 dní (ak to má výrobca skladom).

Pripravenú zásielku preberá u nás Vami zvolený dopravca, ktorý ju doručí až k Vám na základe prepravných podmienok a cien, ktoré nájdete TU.

Ak Vám tovar nevyhovuje, či potrebujete vymeniť veľkosť, farbu, typ, prevedenie, druh stačí vytlačiť protokol na výmenu, alebo na vrátenie tovaru a postupovať podľa pokynov, ktoré sú k dispozícii TU.

Súvisiace produkty
Náhradná kartuša, Pepper Gel Cartridge pre Walther PDP

Náhradná kartuša Pepper Gel Cartridge pre Walther PGS

Náhradná náplň do Walther PDP - Personal Defense Pistol

12,95 €
Skladom