Kuša REMINGTON Recurve Crossbow MK-175 160Lbs + kolimátor

Skladom doprava zadarmo

Kompletný set s kolimátorom v čiernej farbe Čítať viac …

Kuša REMINGTON Recurve Crossbow MK-175 160Lbs + kolimátor

Skladom doprava zadarmo

Kompletný set s kolimátorom v čiernej farbe Čítať viac …

Cena s DPH:
139,98 €
Cena za:
1 ks
Cena bez DPH:
116,65 €
DPH:
20,0 %
Tento tovar je predajný len osobám nad 18 rokov!
Bližšie informácie ohľadom dodania v obchodných podmienkach.
Séria/Značka:
MAN KUNG Archery&Crossbow
Kód:
SUD.MK-175R+0
Záruka:
24 mesiacov

Kuša MAN KUNG  REMINGTON 160 Lbs MK-175R čierna

Na fotografiách je vyobrazená kuša bez osadenej tetivy, kvôli bezpečnosti pri fotografovaní.

Reflexná kuša REMINGTON, vynikajúce prevedenie kuše z produkcie renomovaného výrobcu MAN KUNG v Taiwane. Rýchlosť vystreleného šípu je 240 km/h čo je absolútne postačujúce na lov, presnú športovú streľbu, alebo len rekreačnú streľbu na terč. Dostrel pre mierenú streľbu je do 60 metrov, efektívny dostrel viac ako 100 metrov, dostrel ktorý môže spôsobiť zranenie môže byť až do 200 metrov. 

Kovové telo, sklolaminátové lučište a pažba s rukoväťou z odolného, ale na dotyk príjemného plastu, dáva tejto kuši veľmi dobrý vzhľad a veľkú ľahkosť. 

Pri natiahnutí tetivy sa automaticky zopne poistka, ktorá bráni uvoľneniu tetivy a tým nechcenému vystreleniu šípu. Poistka bráni aj uvoľneniu tetivy bez vloženého šípu. Je to veľmi dôležité, pretože strieľanie bez šípu poškodzuje kušu aj tetivu. Uvoľnenie poistky pred streľbou je možne ako na pravej tak aj na ľavej strene. Preto táto kuša je vhodné pre pravákov aj ľavákov.

Picatiny koľajnička (21/22mm) Vám umožňuje nainštalovať rôzne zameriavacie zariadenia. Súčasťou dodávku je podsvietený kolimátor. Po namontovaní kolimátora na kušu nemusí byť presnosť streľby 100%-ná. Preto je kolimátor vybavený horizontálnou aj vertikálnou reguláciou, čo umožňuje zastreľanie (doladenie) kuše s kolimátorom.  Koľajnička disponuje tak tiež aj nastavovacím kolieskom na prispôsobenie výšky v závislosti ku vzdialenosti cieľa. Takže jednoduchým otočením tohto kolieska zmeníte dosah zameriavania  bez toho, aby ste narušili hľadáčik - napríklad, nastavíte mierku pre výstrel na 20 metrov a necháte koliesko na stupni 1 a ak musíte zamerať na 30 metrov, otočíte kolieskom na vyšší stupeň a váš cieľ bude reálne zameraný. 

Balenie okrem samotnej kuše obsahuje aj príslušenstvo v podobe 4 hliníkových šípov s dĺžkou 16", kolimátor, ramenný pás, držiak/tulec na 4 šípy, napínač tetivy a vosk na tetivu, pomocnú tetivu a samozrejme montážny materiál.

Tetivu je potrebné pravidelne voskovať, aby vydržala čo najdlhšie. 

UPOZORNENIE:
S kušou nikdy nestrieľajte naprázdno t.j. bez šípu, takto veľmi rýchlo zničíte nie len tetivu, ale aj samotné lučište!

TECHNICKÉ PARAMETRE:
celková dĺžka kuše: 82 cm
náťahová sila: 160 Lbs
náťahová sila: 72,6 kg
úsťová rýchlosť vystreleného šípu: 230 km/h
účinný dostrel: 60-80 m
váha kuše: 2,65 kg

Určite si zvoľte pred prvým výstrelom vhodný terč. Buď si ho kúpite, alebo sami vyrobíte. Terč sa dá vyrobiť napr. tesným a veľmi precízným napchatím jutového vreca slamou. Pozor, musí to byť dôkladné, aby šíp nepreletel skrz.. Terč sa dá vyrobiť aj spojením niekoľkých polystyrénových dosák. Ale musí to byť tvrdnený polystyrén, nie obyčajný. Hrúbka závisí od sily kuše. Keď použijte tvrdý terč napr. dosku, drevo šíp sa po prvom výstrele pravdepodobne zničí.

Poštovné:
BalíkoBOX Slovenská pošta
2,48 €

Objednaný tovar sa snažíme vyexpedovať do 1 - 2 pracovných dní a balík sa doručuje 24 hodín od vyzdvihnutia zásielky u nás (počas pracovných dní).
Zásielka bude doručená do zvoleného BalíkoBOXu Slovenskej pošty. O uložení zásielky v BalíkoBOXe budete informovaní. 

Slovenská pošta (ostáva na pošte)
2,48 €

Objednaný tovar sa snažíme vyexpedovať do 1 - 2 pracovných dní a kuriér následne doručuje balík do 24 hodín od vyzdvihnutia zásielky u nás (počas pracovných dní).
Vaša zásielka bude doručená podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese na prislúchajúcu poštu. O uložení zásielky na pošte budete informovaní len SMS správou.

Expres pošta (doručenie domov)
2,98 €

Objednaný tovar sa snažíme vyexpedovať do 1 - 2 pracovných dní a kuriér následne doručuje balík do 24 hodín od vyzdvihnutia zásielky u nás (počas pracovných dní). Balik je doručený  na  adresu uvedenú v objednávke.

Kuriérska služba DPD
2,98 €

Objednaný tovar sa snažíme vyexpedovať do 1 - 2 pracovných dní a kuriér následne doručuje balík do 24 hodín od vyzdvihnutia zásielky u nás (počas pracovných dní). Balik je doručený  na  adresu uvedenú v objednávke.

Osobné prevzatie Prešov, OC MAX
0,00 €

Odber na pobočke ZOC MAX pri FastFoode Vihorlatská 1 080 01 Prešov.

Osobné prevzatie Žilina, OC MAX
0,00 €

Odber na pobočke ZOC MAX Žilina Prielohy 979/10 010 01 Žilina.

Osobné prevzatie Michalovce
0,00 €

Odber na pobočke Pasáž č.2 vedľa predajne Antonič 071 01 Michalovce.

Forma platby:
Platba kartou
0,00 €

Zaplatite kartou pri prevzatí tovaru v BalíkoBOXe

Platba na dobierku
0,90 €
Prevodný príkaz
0,00 €
Platba v hotovosti, kartou
0,00 €

Zaplatíte v hotovosti alebo pomocou karty na zvolenej predajni.

Quatro online platba na splátky
0,00 €

Objednaný tovar expedujeme do 1-2 pracovných dní.

V prípade vypredania skladových zásob dodávame do 30 dní (ak to má výrobca skladom).

Pripravenú zásielku preberá u nás Vami zvolený dopravca, ktorý ju doručí až k Vám na základe prepravných podmienok a cien, ktoré nájdete TU.

Ak Vám tovar nevyhovuje, či potrebujete vymeniť veľkosť, farbu, typ, prevedenie, druh stačí vytlačiť protokol na výmenu, alebo na vrátenie tovaru a postupovať podľa pokynov, ktoré sú k dispozícii TU.

Podobné produkty
Crossbow Kuša Jaguar Recurve Top 160 Lbs Dot Sight Black doprava zadarmo

Crossbow Kuša Jaguar Recurve Top 160 Lbs Dot Sight Black

Reflexná kuša s výborným výkonom

174,98 €
Skladom