Melita-K Bratishka bojový zatvárací nôž

Originál poctivý ruský zatvárací nôž s koženým púzdrom

Cena s DPH:
119,98 €
Cena za:
1 ks
Cena bez DPH:
99,98 €
DPH:
20,0 %
Dostupnosť:
Skladom
Množstvo:
ks
Séria/Značka:
Melita-K Kazan Russia
Kód:
Melita.Bratishka+0
Záruka:
36 mesiacov
Model Bratishka je zatvárací nôž v koženom púzdre.
Čepeľ noža Bratiška sleduje rysy bojového noža "NSN Víťaž", ktorý bol rozpracovaný pre vybavenie oddielov tkz. Červených baretov - "BKB Víťaz“ (v preklade Bratstvo červených baretov). V princípe zatvárací nôž patrí do typovej série taktických skladacích nožov ako Specnaz, Komadirskij a Oficierskij.
Fixácia čepele noža systémom Line-lock. Na chrbáte rukoväte bezpečnostný zámok, ktorý robí zo zatváracieho noža BRATIŠKA plnohodnotný nôž s pevnou čepeľou. Striktný kopijovitý tvar čepele s falošným ostrím na chrbte čepele v antireflexnom vyhotovení. Pre presné ovládanie noža na chrbte čepele masívne ozubenie.
Nôž BRATIŠKA – pomenovanie Bratiška sa v bojovom slangu používa pre toho, na koho sa môžeš bez pochybností vždy spoľahnúť a ktorý ťa podrží aj najkritickejších situáciách – nôž Brat.
Nože spoločnosti Melita-K sú vyrábané v závode v Kazani. Vyrábané sú technológiou studeného a ultrazvukového kutia, čo im dáva mimoriadnu odolnosť. K výrobe nožov je používaná nízko uhlíková, nehrdzavejúca oceľ GOST 50CH14MF kalená na 56-58HrC. Povrchová úprava nožov je bezodleskové povlakovanie. Nože vychádzajú od pôvodných tvarov používaných v ll. svetovej vojne až po požiadavky špecializovaných útvarov.
Každý jeden nôž Melita K má originál certifikát!!! Aby se predišlo čínskému falšovaniu, Rusi vydávajú certifikáty. Nôž, ktorý je označený výrobným číslom, potom aj certifikát je presne s daným výrobným číslom. Lacnejšie nôže, bez výrobného čísla, dostávaju všeobecný, ale originál certifikát.
Nože Melita K vôbec nie sú lacné, ale za kvalitu sa platí. Pokiaľ potrebujete odrezať slaninu na opekačku, určite sa nájde lacnejšia alternatíva. Pokiaľ chcete mať nôž, ako špeciálne jednotky v rusku, s doživotnou úžitkovou hodnotou, potom ste na správnej adrese.

Prosím dodržiavajte aj nasledujúce rady výrobcu na údržbu:
Nôž je rezný nástroj a nie skrutkovač, páčidlo, dláto, nožnice na plech či otvárač na konzervy. Nôž nie je určený na hádzanie, páčenie a sekanie. Na brúsenie noža používajte zásadne len brúsny kameň. Nikdy nepoužívajte elektrické brúsne prístroje, pretože vysoká teplota pri brúsení môže mať za následok stratu tvrdosti ocele. Nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ale aj tak po použití ho vysušte a zľahka naolejujte. Nôž príležitostne, alebo pri dlhšom nepoužívaní, namažte zbraňovým olejom. Výrazne tým predĺžite životnosť a kvalitu čepele.
 
  • celková dĺžka noža: cca. 249 mm
  • dĺžka čepele: cca. 99 mm
  • najväčšia šírka čepele: cca. 26 mm
  • hrúbka čepele: cca. 3,5 mm
  • šírka rukoväte v strednej časti: cca. 28 mm
  • hrúbka rukoväte v strednej časti: cca. 18 mm
  • tvrdosť čepele: cca. 52 – 56 HRC
  • materiál čepele: 50CH14MF
  • hmotnosťnoža: cca. 201 gramov
  • hmotnosť noža s púzdrom: cca. 263 gramov

Objednaný tovar expedujeme do 1-2 pracovných dní.

V prípade vypredania skladových zásob dodávame do 30-40 dní (ak to má výrobca skladom).

Pripravenú zásielku preberá u nás Vami zvolený dopravca, ktorý ju doručí až k Vám na základe prepravných podmienok a cien, ktoré nájdete TU.

Ak Vám tovar nevyhovuje, či potrebujete vymeniť veľkosť, farbu, typ, prevedenie, druh stačí vytlačiť protokol na výmenu, alebo na vrátenie tovaru a postupovať podľa pokynov, ktoré sú k dispozícii TU.

Podobné produkty

Melita-K SKAT zatvárací taktický nôž

Ruská špecialitka s koženým púzdrom

63,98 €
Skladom
Melita-K MANGUST záložný taktický nôž doprava zadarmo

Melita-K MANGUST záložný taktický nôž

Originál poctivý ruský taktický nôž s koženým púzdrom

79,98 €
Skladom
Melita-K Bagira bojový zatvárací nôž doprava zadarmo

Melita-K Bagira bojový zatvárací nôž

Originál poctivý ruský zatvárací nôž s koženým púzdrom

89,98 €
Skladom
Melita-K OFICERSKYJ bojový zatvárací nôž doprava zadarmo

Melita-K OFICERSKYJ bojový zatvárací nôž

Originál poctivý ruský zatvárací nôž s koženým púzdrom

119,98 €
Skladom
Používaním stránok prevádzkovateľa LILLY, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.