O nás ...

Firma LILLY s.r.o. bola založená v apríli 2004. Od začiatku sa zaoberala maloobchodným predajom a službami, avšak so sortimentom módneho charakteru orientované viac na ženy.

Kvôli "vyváženiu pohlavia" ponúknúť niečo pre pravých chlapov vznikol v marci 2009 Army Shop, otvorenie prevádzky v obchodnom centre MAX. Náša predajňa patrí medzi najväčšie svojho druhu na Slovensku. V tomto prípade sa nejedná len o veľkosť samotnej predajne, ale o "veľkosť" ponúkaného sortimentu, čiže obrovské, nepreberné množstvo  tovaru ihneď k odberu.
 

O rok neskôr sa spustil "e-shop" predaj cez internet pod stránkou www.commando.sk. Najdôležitejší je fakt, že všetko čo je nahodené do sortimentu e-shopu,  máme v skutočnosti skladom. Samozrejme sa môže stať, že niektorý výrobok sa medzičasom prestal vyrábať, alebo sa jednoducho vypredal. Určite nepatríme medzi rýchlovzniknuté eshopy, ktoré len nahadzujú fotky, bez toho, aby ten tovar mali niekedy v ruke, alebo ho vôbec videli na živo.

V marci 2012 sme otvorili malú predajňu v Žiline. Predajnou plochou malá, avšak sortimentom nabitá. Vyšli sme v ústrety zákazníkom hlavne zo stredného Slovenska, ktorý potrebujú vidieť a vyskúšať tovar naživo. O rok neskôr sme malú predajňu presťahovali do väčších priestorov Žilinského obchodného centra Max. 

Sortimentom sa orientujeme viac na bežné potreby zákazníkov, tak aby cenovo bol tovar na dolnej úrovni, teda prístupnejší. Pomaly však rozširujeme sortiment, ktorý vyhovuje aj náročnejším užívateľom.

Ponúkaný tovar zhruba, asi  90% dovážame priamo, bez ďalších medzičlánkov, preto môžme ponúknuť "dobrú cenu". Zvyšných 10% tovaru je od serióznych dodávateľov zo Slovenska.

Snažíme sa vyhovieť každému, či podaním dôležitej informácie, radou pri výbere produktu a vlastne čímkoľvek, čo je potrebné poriešiť. Vždy Vám poskytneme len objektívnu informáciu, nemôže sa stať, že Vám niečo sľúbime, čo nemôžme dodržať. Vybavovanie reklamácie je samozrejme rýchle a flexibilné. 

Tým, že sa na nás obrátite s nejakou požiadavkou a niečo si objednáte z pestrej ponuky, priamo podporíte Slovensko. Pevne veríme a dúfame, že budeme pre Vás dobrým partnerom!

Domény ktoré sú pod našou správou:

  • www.commando.sk
  • www.alphaindustries.sk
  • www.dogtag.sk
  • www.air-soft.sk
  • www.bates.sk
  • www.rui.sk
  • www.airsoft-obchod.sk
  • www.armyshop.ws
Quatro