Rozšírili sme predajňu V ZOC Max v Prešove

Rozšírili sme predajňu V ZOC Max v Prešove

06.10.2023 | Novinky

Je to tak! Našu predajňu v ZOC Max Prešov sme rozšírili a novú časť už oficiálne otvorili. Táto premena bola dlho v našich predstavách a tie sa konečne uskutočnili. Veľmi sa tešíme, že vám môžeme prieniesť niečo fresh, nové a do každého dňa. 

Predajňa v ZOC Max bola našou úplne prvou. Otvorili sme ju v roku 2009, s tým, že sme vôbec netušili, čo nás čaká, a ako sa naše Commando ľuďom zapáči. Odvtedy už prešlo dobrých pár rokov a my sme si povedali, že prišiel čas na zmenu. Zmenu, v prvom rade "starej časti," ktorá potrebovala chytiť druhý dych, no zároveň sme si povedali, že keď už ideme niečo meniť, tak to urobíme vo veľkom štýle, a tak sme vymysleli "novú časť". 

Do novej časti sme vám chceli priniesť prvotriedne značky pánskej módy, pretože sami asi poznáte ten rozdiel, keď si na seba oblečiete naozaj kvalitné nohavice alebo bundu. Zároveň, asi každý chap ocení, keď si tie nohavice môže aj vyskúšať a ohmatať naživo. Preto, v našej novej, rozšírenej a vynovenej časti Commanda v Prešove prinášame široký výber oblečenia, obuvi aj doplnkov. No a čo sa týka samotných značiek, tak sa k našim stáliciam pridružili značky ako Alpha Industries aj Doberman's Aggresive a rozšírili sme ponuku obľúbenej Yakuzy. Medzi novinkami nájdete štýlové bomebry a bundy na jeseň aj zimu, ďalej mikiny, tričká či nohavice. Taktiež máme široký výber šiltoviek, čiapiek, tašiek a nesmú chýbať ani topánky od značiek Lowa, Remington a novými Bates

Stará časť za tou novou však vôbec nezaostáva, pretože sme ju poriadne upgradli! Ale nebojte sa, nič sme z nej neubrali, nájdete v nej všetkých vašich obľúbencov. Od nožov, cez airsoft, luky, púzdra, rukavice a opasky, po detské, policajné a maskáčové oblečenie, turistické doplnky a značky oblečenia ako Pentagon, Helikon a North Finder. 

Veríme, že si na svoje príde každý z vás a prípadne objavíte aj množstvo nového. Budeme sa na vás veľmi tešiť!

- Váš commando tím 

Quatro