Horúca novinka DELTA ARMORY

Horúca novinka DELTA ARMORY

18.07.2023 | Airsoft

Delta Armory je airsoftová značka, ktorá v našich predajniach patrí medzi horúce novinky. Aj napriek tomu, že sa radí medzi novšie značky, zanechala v hráčoch dobrý dojem svojou kvalitou a cenou. Za svoju relatívne krátku existenciu si vydobyla svoje pevné miesto na airsoftovom poli.

Delta Armory pôsobí od roku 2019 s vývojovou kanceláriou v Hong Kongu, logistickým skladom v strednej Európe a Veľkej Británii. Vytvára, testuje a vyrába niektoré z najlepších dostupných pušiek a vďaka spoluprácam napríklad s Colt alebo Pro Arms prináša širokú škálu kvalitných produktov. Zároveň, je vlastníkom licencií na výrobu presných airsoftových replík od skutočných výrobcov strelných zbraní ako Czech Small Arms (vz.58) , Proarms Armory (PAR MK3) a Grandpower (séria M4). Taktiež vyvinuli vlastný dizajn tiel pre polymérové ​​a tiež kovové airsoftové repliky v štýle AR15.

Delta Armory má vytvorenú ponuku zo sérií ETU, ALPHA, BRAVO, CHARLIE a licencovaných zbraní. Charlie pušky majú telo z odolného polyméru, čo umocňuje ich lukratívnu cenu, ale bez kompromisov v kvalite. Rada Bravo má polymérove telo s kovovým predpažbím a doplnkami. Rada Alpha sú zbraňe v celokovovom prevedení. Všetky boli navrhnuté hráčmi pre hráčov.

Skĺbením ideálneho pomeru ceny a kvality získate za svoje peniaze tú najlepšiu hodnotu. Pri zachovaní rovnakej akosti ušetríte zhruba jednu tretinu ceny za zbraň, v rovnakej triede od konkurenčnej značky. Všetky náhradné diely sú kompatibilné a voľne dostupné. Delta Armory zároveň ponúka širokú škálu cenovo dostupných dielov, nie len pre svoje zbrane vďaka čomu bude vaša zbraň vždy v akcii

V dobe zdražovania sa Delta Armory rozhodla nepreniesť zvýšené náklady na konečného spotrebiteľa a ostala verná svojej cene a kvalite. V čase, kedy sa iný obchodníci síce snažia zachovať pôvodnú cenu zbrane, no pripravia vás o doplnky ako sú akumulátor a nabíjačka- v baleniach Delta Armory toto príslušenstvo nájdete aj naďalej. Nabíjačka so svetelným signalizátorom stavu nabitia a 8,4 1600 NiMH batéria nájdete ako u lacnejších modelov CHARLIE tak vyšších modelov BRAVO a ALPHA. Hráči si tak ušetria zhruba 40 eur na iné doplnky, ktoré im určite urobia radosť.

 

Quatro