Taktický nôž Walther BTK 2 Black Tac Knife

Taktická zatváračka od Walthera

Cena s DPH:
29,98 €
Cena za:
1 ks
Cena bez DPH:
24,98 €
DPH:
20,0 %
Dostupnosť:
Skladom
Množstvo:
ks
Séria/Značka:
WALTHER Germany
Kód:
UX.5.0786+3
Záruka:
24 mesiacov

Zatvárací značkový nôž WALTHER ® BTK2 - Black Tac Knife 2
Zatvárací nôž je určený najmä pre tých, ktorý preferujú zatváračky s jednoduchou obsluhou. Po čiastočnom pootvorení čepele palcom pomocou Blade flipu - assisted opener, dohodením nôž dootvoríme. Na čepeľ typu Droppoint je použitá Americká nerezová oceľ 440C SS, v čiernom matnom prevedení. Čiastočné ozubenie zadnej časti čepele oceníte pri rezaní tvrdších materiálov, ako je lano, ľad, kosti, plasty a podobne.
Poistka proti zavretiu LINER LOCK. Tento poistný blokovací mechanizmus je zabudovaný v rukoväti. Pri otvorení noža dôjde k napnutiu kovového pružného listu, ktorý je vložený v rukoväti a zablokuje čepeľ. Tým je čepeľ zablokovaná a nemôže dôjsť k samozavretiu a prípadnému poraneniu. Posunutím listu palcom do strany dôjde k uvoľneniu čepele a možnosti zavretia noža. Celá táto činnosť sa prevádza jednou rukou, čím druhá ruka je voľná pre činnosť inú.
S týmto produktom sa dá skutočne veľmi dobre pracovať hlavne pri záchranárskych činnostiach ale aj v civilnom sektore v prírode, domácnosti, na hubách na rybách, jednoducho všade kde to je potrebné. Dopomáha tomu aj ergonomicke vybratie rúčky a vyvýšená zádná časť chrbta čepele na dokonalý prítlak palca. Na rúčku bol použitý vysokokvalitný technický plast. Koniec rúčky je opatrený očkom na prípadné prevlečenie šnúrky.
K správnemu taktickému nožu patrí aj bodec na rozbíjanie skla a ten tu samozrejme nechýba. Súčasťou noža je aj kovová pružná spona a pevné nylonové púzdro s 5,5 cm širokým okom na opasok.

Technické parametre:
celková dĺžka otvoreného noža 20,4 cm
dĺžka zavretého noža: 12,0 cm
dĺžka čepele: 8,5 cm
šírka čepele: 2,5 cm
hrúbka čepele: 3,2 mm
váha noža: 150 g
váha noža aj s púzdrom: 186 g
Prosím dodŕžte aj nasledujúcu radu výrobcu na údržbu:
Nôž je rezný nástroj a nie skrutkovač, páčidlo, dláto, nožnice na plech či otvárač na konzervy. Nie je určený na hádzanie, páčenie a sekanie!!!
Na brúsenie noža používajte zásadne len brúsny kameň. Nikdy nepoužívajte elektrické brúsne prístroje, pretože vysoká teplota pri brúsení môže mať za následok stratu tvrdosti ocele. Nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ale aj tak po použití ho vysušte a zľahka naolejujte. Nôž priležitostne, alebo pri dlhšom nepoužívaní, namažte zbraňovým olejom. Výrazne tým predlĺžite životnosť a kvalitu čepele.

Objednaný tovar expedujeme do 1-2 pracovných dní.

V prípade vypredania skladových zásob dodávame do 30-40 dní (ak to má výrobca skladom).

Pripravenú zásielku preberá u nás Vami zvolený dopravca, ktorý ju doručí až k Vám na základe prepravných podmienok a cien, ktoré nájdete TU.

Ak Vám tovar nevyhovuje, či potrebujete vymeniť veľkosť, farbu, typ, prevedenie, druh stačí vytlačiť protokol na výmenu, alebo na vrátenie tovaru a postupovať podľa pokynov, ktoré sú k dispozícii TU.

Podobné produkty

Zatvárací nôž WALTHER MICRO PPQ knife

Malý vreckový nožík na kľúčenku

9,98 €
Skladom

Nôž Walther MPK Knife

MPK - Modern Prestige Knife

13,99 €
Skladom

Taktický nôž Walther Sub Companion Knife SCK

Malý vreckový nôž Walther typ Sub Companion Knife

19,98 €
Skladom

Taktický nôž Walther PPX Spear Point Folding Knife

Walther PPX Spear Point zatvárací nôž s efektným dizajnom

19,98 €
Skladom
Používaním stránok prevádzkovateľa LILLY, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.