Isokor Lotos G-Nano Antifog na Plast 50ml

Nano technológia proti zahmlievaniu plastu inšpirovaná prírodou

Cena s DPH:
5,98 €
Cena za:
1 ks
Cena bez DPH:
4,98 €
DPH:
20,0 %
Dostupnosť:
Vypredané
Množstvo:
ks
Séria/Značka:
Isokor M.M. System Slovakia
Kód:
Isokor.AntiFog50.Plast+1

Slovenský výrobok - 100% kvalita!! Kúpou tohto výrobku jednoznačne podporíte Slovensko!!
Nová verzia Antifog G-Nano určená najmä pre Army Shopy. Prečo? Väčšina okuliarov na akčné hry ako napr. paintball, airsoft, strelecké okuliare a podobne, sú so špeciálného plastu (napr. akrylát a pod.). Antifog Plast má lepšie účinky práve na plastový povrch.
Technológia inšpirovaná prírodou! Isokor Antifog G-nano "nástrek" na povrchové ošetrenie všetkých plastových povrchov k zamedzeniu zahmlievania. Zároveň nastrieknutý povrch pôsobí antistatický!
Po veľmi jednoduchej aplikácii "nástrekom" na podklad, vytvoria molekuly obsiahnuté v Isokor Antifog hustú "nano" sieť, ktorá zamedzuje zahmlievaniu.
Zamedzuje zahmlievaniu plastu - zrkadlo, slnečné okuliare, pracovné ochranné okuliare, pracovný ochranný štít a podobne.

 Prostriedok sa nanáša ručným rozprašovačom na vopred odmastený a suchý povrch. Po nanesení sa prípravok rozotrie jemnou handričkou, alebo jemným papierovým obrúskom rovnomerne po celom povrchu, tak aby vznikol rovnomerne vlhký film. Necháme uschnúť na cca. 2-3 minúty. Po tomto čase povrch doleštíme. Po 2 hodinách je reakcia ukončená. Účinnosť môžeme vyskúšať jednoduchým "dýchnutím" na ošetrenú plochu. Ošetrený povrch odoláva zahmlievaniu po dobu 2-6 týždňov v závislosti od rôzných poveternostných podmienok.

Spotreba prípravku Isokor Lotos je cca. 1 - 2 ml na m2.
Ošetrený povrch väčšinou stačí opláchnuť čistou vodou.
Jediný Slovenský výrobca "nano" technológie, vďaka nízkym výrobným nákladom nám ponúka špičkový výrobok za výbornú cenu.

Objednaný tovar expedujeme do 1-2 pracovných dní.

V prípade vypredania skladových zásob dodávame do 30-40 dní (ak to má výrobca skladom).

Pripravenú zásielku preberá u nás Vami zvolený dopravca, ktorý ju doručí až k Vám na základe prepravných podmienok a cien, ktoré nájdete TU.

Ak Vám tovar nevyhovuje, či potrebujete vymeniť veľkosť, farbu, typ, prevedenie, druh stačí vytlačiť protokol na výmenu, alebo na vrátenie tovaru a postupovať podľa pokynov, ktoré sú k dispozícii TU.

Používaním stránok prevádzkovateľa LILLY, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.