Nákupný košík
Položiek: 0 ks
Cena: €0.00

  Registrácia        Zabudol som heslo

MECHANIX rukavice

      Bojové rukavice sú jedným zo základných výstrojových doplnkov. Ich hlavnou funkciou je spríjemniť a skvalitniť úchop zbrane, zamedziť jej vykĺznutiu zo spotenej a špinavej ruky, ochrániť pred drobnými poraneniami, a v neposlednom rade maskovať inak výraznu farbu pokožky rúk. Materiálovo prevláda Nylon, syntetická koža a väčšinou prímes elastického materiálu ako napr. Spandex. Veľmi obľúbené  (od konfliktu vo Vietname) pilotné Nomexové rukavice, ale s ohľadom na materiál nie je ich výdrž veľmi dlhotrvajúca. Preto sa stali pomerne populárne rukavice dielenských technikov a mechanikov.  Tie sú pohodlné, tenké, ale predsa veľmi pevné a zároveň nie veľmi drahé, preto si vojaci dovolili ich kupovať z vlastného vrecka ako spotrebný materiál. Obvzlášť rukavice americkej značky Mechanix sú veľmi populárne. Značka neponúka len "pracovné", ale aj taktické rukavice. Tie sú dostupné  v rôznych kamuflážnych farbách, obvzlášť zpevňované na kĺboch a chrbáte ruky.
      Tabuľka na určenie správnej Mechanix veľkosti Vašej ruky poslúži táto veľkostná tabuľka Mechanix. Vytlačte si tabuľku v rozlíšení 100% na Vašej tlačiarni. Priložte dlaň na vytlačený papier, najlepšie na rovnom a pevnom povrchu, presne podľa obrázku. Tam kde vám skončí pravý okraj vašej ruky na pravej strane na mierke sa vám ukáže Váša veľkosť. 


V tejto kategórii nie je vložený žiadny tovar.

LILLY s.r.o. - ARMY SHOP , Záhradná 7, 08221 Veľký Šariš
IČO: 36492795 , IČ DPH: SK2021826411
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro vložka číslo: 14855/P

Používaním stránok prevádzkovateľa LILLY, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií.