Nákupný košík
Položiek: 0 ks
Cena: €0.00

  Registrácia        Zabudol som heslo

ALPHA Industries

   Špičkové oblečenie americkej armády. "Letecké" pilotné bundy, ktoré vznikli už pred niekoľkými desaťročiami pre potreby americkej armády. Bundy svojou funkčnosťou zaujali aj širokú verejnosť. Dnes je značka "Alpha Industries" pojmom medzi pravými chlapmi. Túto značku radi obliekajú aj mladšie ročníky, na vyjadrenie svojej povahy.
   Bundy "Alpha" sú vyrábané mimo USA, avšak kvalita je na veľmi vysokej úrovni. Keď porovnáte na živo originál "Alphu" s nejakou inou kópiou, rozdiel je jednoznačný v prospech americkej ikony.
   Najviac obľúbené a nosené modely sú MA-1, CWU/45P, B15, N2B a N3B . V našich európskych končinách sa najviac ujali MA-1, CWU 45 a N2B. Zbytok sú len módne odvodeniny, kde sa aplikujú rôzne nášivky, krikľavé farby a pod. Z tohto dôvodu my držíme skladom len klasiku, ktorá má zvuk a cveng. Naše ceny sú jedny z najlepších v Česko - Slovensku.


LILLY s.r.o. - ARMY SHOP , Záhradná 7, 08221 Veľký Šariš
IČO: 36492795 , IČ DPH: SK2021826411
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro vložka číslo: 14855/P

Používaním stránok prevádzkovateľa LILLY, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií.