Nákupný košík
Položiek: 0 ks
Cena: €0.00

  Registrácia        Zabudol som heslo

Aukčné podmienky

Prostredníctvom commando aukcií nakúpite aukčný za veľmi výhodné ceny.

Aučný tovar je:

 • Nový tovar v rámci reklamy a uvedenia do predaja

 • Nepoškodený vrátený v zákonnej lehote 7 dní (od dátumu doručenia pri on-line nákupe)

 • Vystavený tovar z kamenných predajní ARMYSHOP

 • Staršie modely a zásoby

 • Poškodený tovar, funkčný tovar (v zmysle poškodený obal, drobné škrabance ktoré nemajú vplyv na funkciu tovaru)

 

Každá aukcia má stanovenú vyvolávaciu cenu, dátum začiatku a dátum konca aukcie a stanovené minimálne a maximálne prihodenie. Vyvolávacia cena je zároveň minimálna predajná cena draženého tovaru.
 

Pre draženie v Commando aukciách je potrebné sa zaregistrovať. Vlastná dražba je veľmi jednoduchá:

 • Na stránke Aukcie si vyberiete z ponuky aukčný tovar

 • Na stránke vybraného tovaru prihodíte svoju cenu

 • Odoslaním sa výber potvrdí a dôjde k okamžitej zmene aktuálnej ceny. Zároveň sa vypíše upozornenie že tento tovar je v danom čase Váš.

 • Počet prihodení nie je limitovaný, jediným obmedzením je dátum ukončenia aukcie


Víťaz každej aukcie dostane e-mail s oznámením že sa stal víťazom aukcie. Zaroveň si dohodne s prevádzkovateľom aukcie spôsom dopravy a platby.
 

Poštovné a balné


Poštovné a balné pre každú vybavenú objednávku účtujeme vo výške 4,98 € - Slovenská  pošta, za balík o hmotnosti max. do 15 kg. Väčšie balíky posielame výlučne kurierskou službou. V tomto poplatku sú zarátané náklady spojené s expedíciou objednáneho tovaru, ako napríklad prepravná krabica, baliaci papier, páska, šnúrka, vypisovanie potrebných poštových dokladov a samotná príprava, balenie a podanie balíka na poštu.

V prípade zaslania tovaru kurierskou službou činí poplatok za dopravu 4,98,-€ za 1ks balíka do hmotnosti 30kg. Pri väčších objednávkach je cena za dopravu vypočítavaná individuálne. 
 

Pri objednávke zo zahraničia poštovné vypočítavame individuálne podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posielame. Napr. do Českej republiky stojí poštovné na dobierku pri hmotnosti balíka do 2kg 12,- €. Do zahraničia posielame tovar výlučne Slovenskou poštou 


 

Ako dražiť

 1. Vyberte si výrobok, ktorý chcete kúpiť, prehliadnite si fotodokumentáciu a prečítajte si popis výrobku. Zoznámte sa s detailmi aukcie, najmä s dátumom ukončenia aukcie a so stanoveným minimálnym a maximálnym prihodením.

 2. Prihláste sa. Nie ste prihlásený, zaregistrujte sa. Bez registrácie a prihlásenia nie je možné sa konkrétnej aukcie zúčastniť.

 3. Začnite prihadzovať. Prihadzovanie je možné vpísaním cieľovej čiastky (čiastka, ktorú ste ochotný zaplatiť), ktorá musí byť násobok limitovaného prihodenia (inak bude zaokrúhlená na ďalší vyšší násobok a ponúknutá znova).

 4. Ak by ste sa stali víťazom aukcie (najvyššia ponuka) dostanete E-mailom správu pre konečné zrealizovanie aukcie.

 

Predaj, dražba produktov iba osobám starším ako 18 rokov

Podľa platných zákonov je nákup, dražba niektorých typov tovaru obmedzený dosiahnutím veku 18-tich rokov. Jedná sa o nasledujúce skupiny tovaru: zbrane kategórie D, paralyzéry, sebaobranné spreje, obušky, boxery, tonfy a nože. K nákupu, dražbe týchto typov tovaru v našom internetovom obchode je preto nutné poslať (čitateľnú) fotokópiu obidvoch strán občianskeho preukazu buď:
- faxom na číslo 051 7762 044, alebo
- e-mailom na adresu: eshop.commando@gmail.com

Bez splnenia vyššie uvedených podmienok nemôže byť objednávka, dražba obsahujúca ktorýkoľvek  z vyššie uvedených typov tovaru vybavená a bude stornovaná.

Všetky dodatočne poskytnuté osobné údaje sú považované za dôverné a je s nimi zaobchádzané podľa ustanovení uvedených v odstavci 10.  (obchodných podmienok) Ochrana osobných údajov


Tovar podliehajúci predaju, dražbe osobám nad 18 rokov:

- zbrane kategórie D (vzduchové zbrane, plynové zbrane, flobertky, airsoft, paintball, kuše, luky a pod. ),
- zábavná pyrotechnika triedy II a T1,
- prostriedky na sebaobranu ( obranné spreje, paralyzéry, teleskopické obušky a pod. ).

Zákazník, ktorý si objedná tovar podliehajúci predaju osobám nad 18 rokov, musí čestne prehlásiť, že spĺňa túto požiadavku. Objednávkový systém neprejde k ďalšiemu kroku bez tohto potvrdenia. V takomto prípade zodpovednosť prechádza na kupujúceho.
späť

LILLY s.r.o. - ARMY SHOP , Záhradná 7, 08221 Veľký Šariš
IČO: 36492795 , IČ DPH: SK2021826411
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove
oddiel: Sro vložka číslo: 14855/P

Používaním stránok prevádzkovateľa LILLY, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií.